אירועים היסטוריים

Deerhoof

להקת האינדי רוק מסאן פרנסיסקו בישראל להופעה אחת בלבד!

שלישי
15/12/2009 פתיחת דלתות: 22:00
מחיר: 169 ש"ח

Deerhoof בבארבי יום שלישי 15/12/2009 22:00
מופע עמידה
 
Deerhoof בבארבי יום שלישי 15/12/2009 22:00
 

 

 

Deerhoof
להקת האינדי- רוק מסאן פרנסיסקו הגיע לישראל להופעה אחת  בלבד!

 

יום שלישי 15/12/09  

   דירהוף היא להקת אינדי- רוק מסאן פרנסיסקו הפועלת מאז שנות ה 90'. באמתחתה כבר 10 אלבומים, 7 סינגלים והופעות אורח רבות, הכוללות פס קול אחד .חברי הלהקה הינם סאטומי מאצוזאקי היפנית (שירה ובס), ג'ון דיטריך (גיטרה), אד רודריגז (גיטרה) וגרג סונייר (תופים). הלהקה הייתה המופע הפותח לBLUR  בהופעת האיחוד שלה הקיץ. למרות שהלהקה מוגדרת כאינדי-רוק, המוזיקה הלא-קונבנציונלית של דירהוף הופכת את סיווג הז'אנר שלה למאתגר ביותר. כמו כל הלהקות הטובות, דירהוף תמיד הייתה חדשה באופן בולט ומוכרת מאוד בו זמנית. סגנון  מתחדש באופן מבריק ביצירות שמפתיעות את המעריצים והלהקה כאחד. עם דירהוף, כל שיר הוא הרפתקה. רוק-קלאסי, ג'אז-פופ, מוזיקה קלאסית ורעש הופכים לבלתי נפרדים, כאילו מעולם לא היה קיים באמת חוצץ בין הז'אנרים. אלבום הבכורה שלהם, באמצע שנות התשעים, קטלג אותם כ"יותר מדי רעש לפופ" ו"יותר מדי פופ לרעש". למרות ששילוב זה בסופו של דבר היווה בסיס לסגנון האינדי-רוק, אשר הרים את הלהקה מאלמוניות, דירהוף נשארה ז'אנר בפני עצמה. מסוריאליות של סרט מצויר ב "Milk Man" (2004) או "Friend Opportunity"" (2007) למציאות המחוספסת של "Apple O' " (2003)      ו "Offend Maggie" (2008), הלהקה המציאה דרך משלהם לכתוב, לנגן ולהקליט שיר – דרך שמוכרת כשלהם באופן מיידי.

המלודיות הבהירות של הסולנית, סאטומי מאצוזאקי, יוצרות מתח קסום עם הכוח המחוספס של חבריה ללהקה. מתחת למילים שלכאורה נראות כנטייה מיתית, נסתרת דאגה אנושית עם אהבה לעולם וחברות. ובזמן שדירהוף לא עוצרת בכלום עם כמה שירים מתוחכמים ועוצרי נשימה. בסופו של דבר, החוק היחידי שלהם הוא שאין חוקים. מוצלחים ככל שנהיו, הם השראה לקהל שלהם, שלא נראה כמפסיק לגדול, בגלל שהם נשארו אופטימים, טהורים ונאמנים למוזיקה שלהם.
 
על הבאת הלהקה חתומה חברת נרנג'ה הפקות, אשר הביאה לארץ את קורט ווגנר, M83, WHY   Calexico , הסקאטאלייטס, mum   אדם גרין והאנה האקלברג
 בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי