אירועים היסטוריים

Hanne Hukkelberg

נסיכת האינדי הנורבגית הגיע לישראל להופעה אחת בלבד!

רביעי
18/11/2009 פתיחת דלתות: 22:00
מחיר: 239 ש"ח

Hanne Hukkelberg  בבארבי יום רביעי 18/11/2009 22:00
מופע עמידה
 
Hanne Hukkelberg  בבארבי יום רביעי 18/11/2009 22:00
 

 Hanne Hukkelberg

 

האנה האקלברג- נסיכת האינדי הנורבגית הגיע לישראל להופעה אחת בלבד!

18/11/09
האנה הקלברגנסיכת האינדי הנורווגית היא פרפורמרית חזקה וייחודית. היא החלה לשיר ולנגן בגיל 3, בביתה שבקונגסברג, נורווגיה. מאוחר יותר החלה לנגן בלהקות ג'אז, פופ ורוק שונות וגם בלהקת רוק כבד. בוגרת המכללה הנורווגית למוזיקה, שם בלטה בסגנונה המיוחד. 
העדינות והייחודיות שלה ביחד עם הקול המפתה-עצל שלה גרמו להשוואות בינה לבין ג'ואנה ניוסום, ביורק, סטינה נורדנסטם, ואף בילי הולידיי. סגנונה של הקלברג הוא חזרה למקום רגוע, שם יש שקט ומקום לסערות הפנימיות. המוזיקה המקורית והמטריפה קלות וקולה העדין והמתוק הם לא היחידים במשוואה, אלא גם מילותיה הכל כך פשוטות וישירות בהן היא משתמשת להעביר את המסר. בין השירים הבולטים –"Salt of the Earth", שמזכיר תפילה עדינה עד שמתגנב הפזמון עם מייתרי פסנתר וכלי הקשה מפלדה שמביאים איתם מעין תחושה מבשרת רעות."Bloody Riddles" נבנה סביב צליל בס חוזר וחזק, עם כלי הקשה מפלדה, כשהפזמון המלודי מרומם ומפתיע כשהוא מתפתח לפריטה מטורפת בסגנון אינדי רוק. בניגוד לאלה, "Bygd Til By" נתגלה בהדרגה באופן מרגיע, עד שהוא מגיע לשיא מוזיקלי מפואר שנשמר ונשלט לאורכו. זהו השיר היחידי באלבום שהאנה שרה בשפתה, נורווגית.
 

"היכולת שלה להישמע כל כך אקסצנטרית ובו זמנית ליצור מוזיקה כה נעימה הוא לא מעשה קטן; עד עכשיו אנו יודעים שלאן שהיא לא תלך לכתוב את אלבומיה, ואילו כלים שהיא לא תנגן, התוצאה הסופית תמיד תהיה נעלה, ו" Blood from a Stone" אינו שונה". (PopMatters)

 

זהו שיתוף פעולה ראשון בין נרנג'ה הפקות לשגרירות הנורבגית, כחלק מפרויקט הבאת אמני איכות נורבגים להופעות בישראל. חברת נרנג'ה הפקות אחראית גם על הבאתם לארץ של קורט ווגנר, why? M83 , קלקסיקו, סקאטאלייטס, mum  האיסלנדים ואדם גרין.
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי