עלמה גוב בבארבי יום שבת 02/03/2024 20:30


עלמה גוב

חוזרת בפעם השניה לבארבי

שבת
02/03/2024 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 90 ש"ח
עלמה גוב בבארבי יום שבת 02/03/2024 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה
הכרטיסים למופע זה אזלו
במידה וברצונכם בכרטיסים למופע זה, אנא לחצו על הכפתור כדי להכנס לרשימת המתנה. במידה ויתפנו כרטיסים או תפתח הופעה חדשה, תהיו הראשונים לקבל מידע על כך.
רישום להמתנה

עלמה גוב

חוזרת בפעם השניה לבארבי

 עלמה גוב- רק בת 21, שיחררה במאי 2023 את אלבומה החדש (קדמו לו אלבום הבכורה "מאוחר מדי" והאי.פי "לב בקופסא") שזכו לים פרגון ותשומת לב תקשורתית לצד מספרי האזנה ממריאים, בארבי מלא וכניסה לפלייליסטים בגלגלצ, כאן 88, כאן ג' ואקו99 . עלמה מזוהה כמי שמהווה את הגשר בין עולם כתיבת השירים המסורתי בו מילים ולחן הם מהות כל העניין לבין סאונד מעודכן, הגשה כובשת והופעה מושקעת.

בתוך שנה וחצי הוציאה שניים וחצי אלבומים, הופיעה עשרות פעמים ברחבי הארץ, שיתפה פעולה עם תומר ישעיהו, אסף אמדורסקי, אביב גדג', רון עשהאל וסחפה בארבי מלא במופע השקת האלבום. נראה שהיא נמצאת בכל מקום וזו רק ההתחלה. 

ניר קליינר תופים/נדב לביא בס/טל איפרגן גיטרות/אוריאל קדם קלידים/רון בלכר סאונד

  מחיר כרטיס: 90 ש"ח 

כתבו עליה: "אלבומה השני שיצא לפני חודש ונקרא "איך האהבה הזאת חומקת בין האצבעות" הוא אלבום אינדי־פופ שמדגים את יכולת הכתיבה של גוב ועוטף אותה בהפקות מגוונות, חלקן עושות שימוש בצלילים אלקטרוניים אבל רובן נאמנות לפולק. עוד לפני שהאלבום יצא גוב היתה לסוד הגלוי של חובבי הסינגינג־סונגרייטינג בישראל" שירה נאות "הארץ" 

"מול גל הולך וגדל של אוהבים ומעריצים, נותר רק להביט מהצד בתאוצה של מי שמסתמנת כאחד הקולות הבולטים של התקופה. האזנה אחת לשירים שלה מבהירה בדיוק למה" בחירת העורכים כאן88  צילום תמונה: עמית בן-נון


בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!


בארבי
03-5188123
הנמל 1 נמל יפו, תל אביב יפו
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי