יסמין מועלם בבארבי יום חמישי 01/09/2022 20:30


יסמין מועלם

בהופעה

חמישי
01/09/2022 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 105 ש"ח
יסמין מועלם בבארבי יום חמישי 01/09/2022 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 יסמין מועלם 

בהופעה
 
אחרי  אלבום בכורה שהזניק אותה למעמד אחת המוזיקאיות האהובות והמצליחות בישראל, שיתופי פעולה וסינגלים מצליחים שנכנסו ללבבות, ביניהם "מחילה" ו"יחפים" - יסמין מועלם ממשיכה להופיע ולהביא מהקסם שלה גם בלייב, מול אולמות מלאים ובפסטיבלים הגדולים ביותר. בליווי להקה משובחת יסמין מבצעת שירים מ"אריה" לצד החומרים החדשים וכן טעימה מהאלבום הבא.
 
יסמין מועלם - שירה | יעל זלינגר - קלידים וניהול מוסיקלי | שם חממי - גיטרות 
 ליהי אשל - בס | ברק ויינר - תופים |ינון פרץ - חצורה
 
"הסט החי שלה ויכולותיה כפרפורמרית נעשו מחודדים יותר בכל הופעה... זאת היתה הופעה נהדרת מכל בחינה, והיה תענוג להיווכח כיצד היא מתפרשת בנונשלנטיות כמעט על מלוא המנעד של המוזיקה הישראלית העכשווית: משירי אינדי־פופ מופנמים, דרך היפ־הופ סוחף ועד ללב המיינסטרים של הרגע" בן שלו, הארץ
 
"עם להקה מהפנטת, תנועות אציליות וקהל שגרם לבארבי ביפו להרגיש כמו וומבלי - יסמין מועלם נתנה שואו קרוב לשלמות בלי להזיע. קשה להאמין שמדובר באמנית בתחילת דרכה." 
עמית סלונים, וואלה
 
" הטווח שלה כל כך רחב שבקצה אחד שלו יש היפ הופ הארדקור.., ובשני אפשר להרגיש את הגל האמוני ששטף כאן המוזיקה בשנים האחרונות. אני חושב שהקסם של יסמין מועלם – מלבד האותנטיות, מלבד האלסטיות, מלבד הנונשלנטיות – טמון בתחושה שהיא לא מחפשת את עצמה בין ז'אנרים. שהיא לא מחפשת בכלל, אלא מזמן מצאה את מקומה" תומר קמרלינג, מאקו
 
מחיר 105 ש"ח  בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי