הילה רוח בבארבי יום שבת 16/07/2022 20:30


הילה רוח

השקת אלבום חדש

שבת
16/07/2022 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 75 ש"ח
הילה רוח בבארבי יום שבת 16/07/2022 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

 הילה רוח

השקת אלבום חדש 

רוח היא אחת היוצרות המרתקות אשר לוקחות חלק בעיצוב הסאונד של המוסיקה האלטרנטיבית בשנים האחרונות. מראשית דרכה כסולנית ההרכב "כלבי רוח" והיציאה לקריירת הסולו היא צברה קהל אוהדים קרוב ואדוק וממשיכה עד היום להטביע חותם בנוף המוזיקה המקומי, עם שני אלבומים  מכוננים מאחוריה - " רופאה במערב"  שהיה הסיבה להכתרתה בפי רבים כנסיכת האינדי החדשה, ו"מוזיקה לפרסומות" שסחף בקונצנזוס של ביקורות מהללות, לצד שיתופי פעולה רבים ופרוייקטים בימתיים.

רוח מביאה שילוב חד פעמי בין יכולות ווקאליות והכשרון לתרגם בשלמות טקסטים הופכי קרביים לתוך שירים - שבהופעה הופכים להתפוצצות בימתית מסחררת. חמושה בכריזמה מתפרצת ואומץ אמנותי שאין שני לו, רוח ממשיכה להגדיל כל הזמן את מנעד היצירה שלה, כשכל אבן קטנה שנזרקת אל המים מגיעה למעגלים רחבים יותר.

אחרי שלושה סינגלים חדשים ומדוברים שיצאו בחודשים האחרונים (סופרמן, ספרינט, מאליבו) הילה רוח חוזרת לבארבי ב 16.7.2022 עם אלבום חדש ומצופה מלווה בסופרגרופ שלה  - הלם העתיד - קוסטה קפלן, עדיאל גולדמן, בן אבגיא , אורי קוטנר אורחים והפתעות.

מחיר 75 ש"ח / 85 ש"ח בקופה


"הדיוק במילים ובמנגינה הוא לא מחזה נפרץ במוזיקה הישראלית כיום. ב"סופרמן" הסינגל החדש והנהדר של הילה רוח, הוא מצליח להתממש" בן שלו, הארץ.

"חתיכת טריפ מעבירה אותנו הילה מאז 'רופאה במערב' דרך 'מוזיקה לפרסומות' ועד עכשיו לתחנה האומנותית החדשה. הדמיון הפרוע שלה, זה אחד הדברים המבורכים שיש לרוק הישראלי להציע היום." מיקי נירון, מאקו.

"עוד שלב בדרך של הילה רוח להפוך למוזיקאית הכי חשובה בישראל – נדב נוימן, טיים אאוט ת"א.

״מקורית, סוחפת, אינטליגנטית, קולנועית, לא צפויה... הילה רוח היא גיבורת מעמד השבורים בישראל" - עינב שיף, רדיו ת"א, ידיעות אחרונות.

"אחת היוצרות המשמעותיות שיש לרוק הישראלי להציע... ואתם יודעים מה? לא רק עכשיו. בהיסטוריה של המוסיקה הישראלית"- רז ישראל, nrg

 
בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי