קורי הנרי בבארבי יום חמישי 14/07/2022 20:30


קורי הנרי

מוזיקאי העל, גרוב, פאנק וג'אז חוזר להמם את תל אביב!

חמישי
14/07/2022 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 230 ש"ח
קורי הנרי בבארבי יום חמישי 14/07/2022 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה
הכרטיסים למופע זה אזלו
במידה וברצונכם בכרטיסים למופע זה, אנא לחצו על הכפתור כדי להכנס לרשימת המתנה. במידה ויתפנו כרטיסים או תפתח הופעה חדשה, תהיו הראשונים לקבל מידע על כך.
רישום להמתנה

 

 ילואו בריק מציגים 

קורי הנרי
חוזר להמם את תל אביב!
 
מוזיקאי העל, עתיר מינרלים של גרוב, פאנק, ג'אז וכל מה שעושה טוב בחיים האלה, חוזר בקיץ הקרוב לבמת הבארבי. בשנתיים האחרונות כשמרבית הגלובוס שרור בצרות אחרות - קורי עם הספק של 3 ריליסים מבית היוצר שלו, שיתוף פעולה עם קווינסי ג'ונס ואימג'ן דראגונז, כתיבה והפקה בשיתוף עם ד"ר דרה וקנייה ווסט שיר לפרסומת ומייד אחרי הפיק והלחין את הטראק '24' [וגם ניגן בו] מתוך Donda, האלבום האחרון של קנייה. בין השאר קורי ניגן את ההימנון במשחק פתיחת עונת הפוטבול של ה-NFL בעונת 2021/22 ולקינוח:
שיתף פעולה עם פרנק אושן בשיר שיצא בדצמבר 2021
 
בכללי/מי שטרם הכיר/ה - קורי אלכסנדר הנרי, קלידן העל, יליד ברוקלין, שלושער זכיות בגראמי ומועמד בפעם הרביעית [הטקס ביום ראשון הקרוב 3.4]. מפאנק דרך גוספל, ג'אז ועד סול – מניפה רחבה של שיתופי פעולה עם ברוס ספרינגסטין, דה רוטס, קנייה ווסט [!!] פי דאדי, קולקטיב הנאו-ג'אז סנארקי פאפי, ג'ייקוב קולייה ועוד ועוד ועוד.
 
אם לטייל מעט אחורה: מזה עשור וחצי הנרי מתפקס יותר ויותר על מגוון פרוייקטים מבית היוצר שלו עצמו, גם במהלך תקופת סנארקי פאפי וגם בעידן פוסט הקולקטיב. ב-2014 הנרי הוציא את אלבומו הראשון, First Steps, ושנתיים לאחר מכן את The Revival. שתי יצירות גרוב ואלתורי לייב מגוספל ועד סטיבי וונדר. ב-2018 הגיע לעולם אלבום הבכורה של The Funk Apostles, ההרכב איתו קורי כבר הספיק לבקר בתל אביב [אוקטובר 2017] ולתת ערב בלתי נשכח מול בארבי הומה אדם ועמוס ויברציות. טבעו הסוליסטי, המכשף והכריזמטי, ייצרו עבורו מליונים של האזנות, צפיות ונוכחות ממגנטת בפלטפורמות החברתיות ובתוספת של עדת מעריצים המתגבשת במהירות וצמאה לעוד ממנו כאן בישראל. יחד עם ה-Hammond B3, קורי הנרי החליט לייצר הרכבים משלו ולהגשים עוד יעדים - כך ובנוסף לחבורת הפאנק אפוסטלס שעושה שמות בעולם בשנים האחרונות ומיצבה אותו בתור כהן הפאנק של הדור החדש, הרכיב קורי את הטריו העונה לשם Revival, בו משתף פעולה עם טיירון לוקט, מתופף האפוסטלס, וגיטריסט העל איזייה שארקי - ביקור זה ב-2019 התיר הרבה פיות המומים בסשן טורבו של שעתיים בבארבי חורפי של ינואר לפני 3 שנים.
 
שוב הגיע הזמן הגיע הזמן לטעום עוד מהאיש המיוחד הזה, בצוותא עם חמישיית נגני האפוסטלס לעוד מופע כשפים בקיבוץ גלויות: יום חמישי 14.7.22, בארבי ת"א.
 
מחירי הכרטיסים ינועו בין 200 ובהמשך ל-230 ש"ח
  
בבארבי עובדים ע"פ הנחיית משרד הבריאות 

 בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי