קובארי בבארבי יום שלישי 12/07/2022 20:30


קובארי

הופעת השקה לאלבום ״זהב אדום״

שלישי
12/07/2022 פתיחת דלתות: 20:30
המופע יחל שעה עד שעה וחצי מפתיחת הדלתות

מחיר: 75 ש"ח
קובארי בבארבי יום שלישי 12/07/2022 20:30
מופע עמידה
הרישום לאתר יעשה בעת הרכישה לרכישה

 

קובארי 
 
הופעת השקה לאלבום ״זהב אדום״ 
 
קובארי פרצה לתודעה ב2014 עם אלבום הבכורה ׳דת, בית, אלוהים, אהבה׳ שתואר בתקשורת לא פחות מ״נס בעולם הרוקנרול הישראלי״. מאז, בקצב מהיר, קובארי מוציאה אלבומים. האלבום השלישי ׳בת זקונים׳ זיכה אותה בפרס אקו״ם, כשהשיר מתוכו ׳איילות׳ נוגן ללא הרף וגרף שבחים מהקהל ומהמבקרים גם יחד. אלבומה האחרון ׳אחת מתוך אחת׳ הביא איתו שירים כמו ׳מייבש׳, ׳אלול׳, ׳שבלונה׳ ו׳גואה׳ לפלייליסטים וסימן את קובארי כסינגר-סונגרייטר בעלת יכולת נדירה לספר אמת, להעניק משמעות ולגעת בלב. עם כריזמה משתוללת, יכולת בימתית יוצאת מגדר הרגיל וקול צלול, היא נתמכת בהפקה עשירה, עדכנית ומגוונת של זיו זק, המפיק הקבוע שלה, הדואג לעיבודים עוצמתיים ונאמנים לרוח השירים. באלבום החדש ׳זהב אדום׳, קובארי לוקחת את השירים שלה כמה צעדים קדימה עם טקסטים חדים, בועטים ומעוררי הזדהות בעיבודים סוחפים.
 
בן שלו מהארץ אחרי הופעתה באינדינגב: ״יש אצל קובארי פער מעניין בין טקסטים שנכנסים באומץ לפינות היותר מחוספסות של הנפש לבין הבעה ווקאלית נקייה וצלולה. היא לא צריכה לצרוח כדי להיות נוקבת, ויש באישיות היצירתית והבימתית שלה, לצד הרגישות, גם יסוד ממזרי וחופשי״
נדב מנוחין מ׳וואלה!׳  על ״אחת מתוך אחת״: ״אביגיל קובארי היא זמרת הרוק הטובה ביותר בישראל - והאלבום החדש שלה הוא לא פחות ממעולה״
הטקסטים של אביגיל, זמרת-יוצרת ושחקנית, שמגיעה מבית דתי וכיום לא שומרת הלכה, משתפים את המאזין באופן לא מובן מאליו בחוויה אנושית-נשית טבעית, ומביאים את סיפורה האישי-קולקטיבי בדרך מעוררת הזדהות והשראה.
את קובארי גם ניתן לראות על המסך הגדול בתפקידים ראשיים בסדרה ׳מתיר עגונות׳ של כאן 11, ובסרט ׳פרה אדומה׳ עליו זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל ירושלים.
 
הפקה מוזיקלית, חשמלית וקולות | זיו זק
בס וקולות | מאור אלוש
אקוסטית | לירן פרידמן
סינט׳ | שרון ברנטמן
תופים | שחר חזיזה
 
מחיר 75 ש"ח / 90 ש"ח 
  בבארבי עובדים ע"פ הנחיית משרד הבריאות 
בכדי לבצע הרשמה באתר יש צורך בהרשמה כדי להפוך למשתמש רשום וזאת בכדי להגן על פרטי הלקוח ואמצעי התשלום שברשותו.
אם אינך משתמש רשום תהליך ההרשמה יערך בעת הרכישה!
בארבי
03-5188123
דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב
לקריאת תקנון בארבי
הצהרת נגישות מועדון בארבי
להסרה מרשימת תפוצה לחץ כאן
Copyright © EGTicket - EventGo Ltd
בארבי